ضوابط و مسئولیت ها

ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به فروش محصولات پزشکی و بهداشتی 

تذکر مهم : توصیف و توضیحات و شرح کالاها صرفا از منابع معتبری مانند سازمان بهداشت ایران، اداره کل تجهیزات پزشکی ایران، سازمان غذا و دارو ایران و کارخانه های تولید کننده و وارد کننده ی کالاها استخراج گردیده است و هیچ گونه دخل و تصرفی در متن توصیف مشخصات کالاها توسط شرکت فروشنده (007kala) صورت نپذیرفته است.

اطلاعات هر محصول پزشکی و بهداشتی در وب‌سایت ( 007kala)، صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره ندارد. خریداران محترم  بایستی قبل از خرید و استفاده از محصولات پزشکی و بهداشتی نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ مشاوره از متخصص مربوطه اقدام کنند. همچنین، نظراتی که کاربران در خصوص کالا در وب­‌سایت درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای فروشگاه 007kala مسئولیتی ایجاد نمی‌کند. همچنین 007kala مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات درج شده روی بسته‌بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده کالاست.

007kala نسبت به عوارض جسمی و بیماری‌های ناشی از استفاده محصولات پزشکی و بهداشتی (از قبیل حساسیت‌های پوستی، جراحات و …) مسئولیتی ندارد. انجام پیگیری‌های لازم باید توسط مشتری و از طریق  مشاوره با افراد متخصص  یا شرکت‌های رسمی مربوطه که مسئولیت مشاوره را به عهده دارند  انجام شود.