سوالات متداول

سوال : دوست دارم از 007kala  خرید کنم، اما هنوز کاملاً به خرید اینترنتی اعتماد ندارم، چگونه مطمئن باشم که پس از خرید، کالا به دست من می‌رسد؟
پاسخ:  علاوه بر سابقه ، تجربه و محتوای غنی وب سایت 007kala ، دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی به این کسب و کار رسمیت و اعتبار می‏‌بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می‏‌توانید در صفحه اصلی وب سایت با کلیک روی نماد از جعلی نبودن آن اطمینان پیدا کنید.

سوال: آیا در تمام ساعات شبانه روز می‌توانم سفارش خود را ثبت کنم؟
پاسخ: بله  شما همه روزه ودر 24 ساعت شبانه روز می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید.

 سوال: می‏‌توانم سفارشم را تلفنی ثبت کنم؟
پاسخ: خیر، به منظور تسریع فرایند پردازش و ارسال سفارش و نیز کاهش امکان بروز خطا در ثبت سفارش، مشتریان محترم ‏باید سفارش خود را اینترنتی ثبت کنند.

سوال : آیا تعداد خرید از یک کالا در 007kala  محدودیتی دارد؟
پاسخ:  به طور کلی محدودیتی برای سفارش تعدادی یک کالا در 007kala وجود ندارد، با وجود این با توجه به اینکه موجودی قابل فروش برای هر کالا در هر زمان متفاوت است، برخی اوقات محدودیت‏‌هایی در تعداد قابل سفارش از یک کالا اعمال می‏‌شود.

سوال: مبلغ سفارشم را چگونه می‏‌توانم پرداخت کنم؟
پاسخ:  همگی کاربران 007kala می‌توانند از طریق درگاه اینترنتی و با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب در سایت 007kala وجه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنند.

تذکر مهم: از پرداخت هرگونه وجه نقد به افرادی که تحت عنوان 007kala خود را معرفی می نمایند، خودداری نمایید و فقط وجوه کالا از طریق درگاه بانکی متصل به این سایت انجام پذیرد.(مسئولیت هرگونه پرداخت وجه نقد یا استفاده از پایانه های فروشگاهی سیار تحت عنوان فروشگاه 007kala مورد تایید نمی باشد و مسئولیت آن متوجه پرداخت کننده خواهد بود. مدیران و کارمندان تعهدی در قبال پرداخت های خارج از سیستم درگاه بانکی سایت ندارند.

سوال: با استفاده از کارت کدام بانک‌ها می‌توان هزینه سفارش را اینترنتی پرداخت کرد؟
پاسخ:  شما می‌توانید با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب در سایت 007kala، وجه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنید.

سوال:ممکن است پرداخت اینترنتی ناموفق باشد، ولی مبلغ از حساب من کم شده باشد؟
پاسخ:  گاهی ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. اما در این مواقع جای نگرانی وجود ندارد. در این حالت معمولاً پول شما در حساب‏‌های میانی بانک است و خود بانک مغایرت‏‌ها را رفع کرده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می‌‏دهد. اگر تا 72 ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد، آنگاه با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.

سوال: هزینه ارسال سفارش چگونه محاسبه می‌شود؟
پاسخ:  هزینه‏ ارسال بسته به شرایط سفارش، محل تحویل و نوع ارسال متفاوت است و در فرم سبد خرید به آگاهی مشتریان می‏‌رسد.

سوال: سفارش‌ها چه زمانی به پست تحویل داده می‌شود؟
پاسخ:  همه سفارش‌‏ها پس از طی مراحل پردازش، به طور روزانه به غیر از ایام تعطیلات رسمی  تحویل واحد پستی می‏‌شوند .

سوال: اگر کالای ارسال شده با آنچه سفارش داده‌‏ام و یا آنچه در سایت دیده ام مغایرت داشت، چه اقدامی باید انجام دهم؟
پاسخ:  با خدمات پس از فروش تماس بگیرید (از طریق تلفن یا ارسال پیام از طریق صفحه تماس با ما) و برای اطلاعات بیشتر از چگونگی و شرایط خدمات پس از فروش به صفحه شرایط بازگرداندن کالا مراجعه کنید)

سوال: اگر کالایی که خریداری کرده‌‏ام، ایراد فنی یا آسیب دیدگی داشت، چه اقدامی باید انجام دهم؟
پاسخ:  با خدمات پس از فروش تماس بگیرید (از طریق تلفن یا ارسال پیام از طریق صفحه تماس با ما)  و برای اطلاعات بیشتر از چگونگی و شرایط خدمات پس از فروش به صفحه رویه‌های بازگرداندن کالا مراجعه کنید.)

سوال: آیا قیمت محصولات در سایت 007kala به روز هستند؟
پاسخ:  بله، 007kala به طور منظم و روزانه قیمت‏ محصولات عرضه شده در وب‏ سایت خود را کنترل و به روز رسانی می‏‌کند.