رویه های بازگردانی کالا

تذکر مهم: مشتری گرامی عکس های موجود در سایت ممکن است از نظر رنگ، بزرگنمایی،حجم، اندازه فیزیکی با کالاهای اصلی تفاوت هایی داشته باشد لذا خواهشمند است ابتدا در خصوص خرید کالاهای مورد نظر تحقیق و مشورت با پزشکان متخصص و افراد خبره انجام دهید و پس از اطمینان لازم خرید خود را قطعی کنید.

سوال: اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد

پاسخ: وجود مغایرت، باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، کتبا به واحد خدمات پس از فروش 007kala از طریق فکس یا ایمیل اطلاع داده شود.

اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا بدون تغییر  و با شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است.

در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.

در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به 007kala بازگردانده شود.  برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

سوال: اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد

پاسخ: آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش 007kala از طریق تلفن و ایمیل اطلاع داده شود.

لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به 007kala بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

سوال: اگر مشتری از خرید خود منصرف شود

پاسخ:  انصراف از خرید کالاهایی که در سامانه ثبت و تایید نهایی می گردد و وجه آنها از طریق درگاه پرداخت می شود و یا کالاهایی که تحویل مشتری گردیده است شامل شرایط انصراف و یا مرجوعی نمی گردد.


سوال:کالا را چطور ارسال کنید؟

پاسخ: لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.

از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش جداً، خودداری کنید.

برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کابل، ریموت، باطری، دفترچه راهنما، کارت گارانتی، کارت بیمه، بند و قطعات بسته بندی و غیره  به همراه  کالای اصلی ارسال شود.

– برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.(در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)

فاکتور همراه کالا ارسال شود و پشت آن مشکل را بنویسید. درصورت ارسال با پست پیشتاز، رسید پستی را نیز به فاکتور منگنه کنید.

در صورتی که ساکن سایر شهرها به جز شیراز هستید، برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز استفاده کنید لازم به ذکر است که هزینه‌های بازگرداندن کالا فقط در صورت تایید کارشناس 007kala و داشتن اشکالات ذکر شده بالای صفحه قابل  بازگشت بوده و هزینه بازگشت بعهده 007kala خواهد بود دقت فرمایید ارسال کالا به غیر از پست پیشتاز به عهده مشتری است و 007kala تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد. ولی هزینه پست پیشتاز با  ارائه فاکتور و قبض شرکت پست بر اساس تعرفه‌های شرکت پست و طبق قوانین و دستورالعمل‌های ذکر شده توسط 007kala پس از مشورت با کارشناسان ما و پس از تایید خدمات پس از فروش به حساب مشتری واریز می‌شود

از آنجا که واریز هزینه ارسال، منوط به دریافت رسید پستی است، برای اطمینان رسید را به فاکتور منگنه و همراه بسته ارسال کنید.

اگر ساکن شیراز هستید، برای بازگردادندن کالا با پشتیبانی 007kala تماس بگیرید.

از نوشتن آدرس روی جعبه یا کارتن اصلی کالا، جداً خودداری کنید و در صورت لزوم ، جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته، آن را ارسال کنید.


سوال: هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

پاسخ: 

    • اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تاییدکارشناسان 007kala برسد، هزینه‌های ارسال به عهده 007kala است.

 

    • برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست  باید  همراه کالا  به آدرس 007kala ارسال شود.

 

    • در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان 007kala ، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.سوال: پس از رسیدن و دریافت کالا توسط خدمات پس از فروش، روند رسیدگی به درخواست مشتری چگونه خواهد بود؟

پاسخ: کارشناسان خدمات پس از فروش 007kala ایرادهای اعلام شده توسط  مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. اگر ایراد، مغایرت یا آسیب‌دیدگی توسط کارشناسان تایید شود،کالا تعویض خواهد شد و یا مشتری می‌تواند کالای خود را با مدل دیگری جایگزین کند.

لازم به ذکر است که تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در انبار فروشگاه است. اگر در زمان رسیدگی و اقدامات لازم برای تعویض کالا، موجودی آن به اتمام برسد؛ 007kala بنا به انتخاب مشتری کالای دیگری را ارسال می‌کند و یا وجه کالای مرجوعی را به حساب مشتری واریز می‌کند. بدیهی است که در صورت انتخاب  کالای دیگر، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی (مبلغ درج شده در فاکتور) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود. برای کالای گران‌تر، مشتری تفاوت را پرداخت می‌کند و برای کالای ارزان‌تر، 007kala تفاوت را به حساب مشتری واریز می‌کند.

اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت کالا در مراحل تعویض و مرجوعی، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نمی‌کند و 007kala در قبال تهیه همان کالا و یا تغییرات قیمت کالا هیچ‌گونه تعهدی نداشته و فقط تعهد بازپرداخت وجه کالا -درج شده در فاکتور- به مشتری را می‌پذیرد.

ملاک عمل و اقدام بررسی موارد ، نظر کارشناسان فنی پشتیبانی و خدمات پس از فروش 007kala است.


درخواست خود را چطور به خدمات پس از فروش اطلاع دهید:.

گام اول: پیام خود را در صفحه تماس با ما درج نمایید.

گام دوم: منتظر پاسخ واحد پشتیبانی و خدمات پس از فروش باشید.

گام سوم: در صوتی که تا 3 روز کاری (به غیر از ایام تعطیلی رسمی) با شما تماس حاصل نشد با شماره تلفن 07132362542 تماس بگیرید.

گام چهارم: در صورتی که با شما تماس حاصل گردید و شما پاسخگو نباشید پیامی از طریق کارشناسان فنی پشتیبانی به  تلفن همراه شما ارسال میشود لطفا پس از دریافت تماس با شماره های ذکر شده تماس حاصل نمایید.

نکته مهم: در صورتی که حداکثر یک هفته از تماس کارشناس 007kala و ارسال پیامک به تلفن همراه شما سپری گردد و هیچ مکاتبه و تماسی از جانب مشتری دریافت نشود تقاضای بازگرداندن کالا از جانب شما مردود تلقی شده و 007kala مسولیتی در قبال موارد آن نخواهد داشت.