درباره ما

درباره ما:

امروزه بازار جهانی بیش از پیش رونق یافته و بسیاری از شرکت ها به همان اندازه که محبوبیت دارد به فروش آسان تر و دسترسی مشتریان به محصولات جدیدتر و به روزتر با سرعت بیشتر و هم چنین قیمت های دست اول(کمتر از فروشگاه­های سنتی) مورد استقبال قرار گرفته است.

با ورود اینترنت همکاری تولیدکنندگان، فروشندگان و مشتریان بسیار نزدیکتر و با افزایش رو به رشد بیشتری رو به رو شده است و این در حالی بوده که در سیستم­های قدیم تبادل اطلاعات الکترونیکی فقط در کشورهای توسعه یافته و صنعتی و ما بین گروه­ها و شرکت­های بزرگ بوده است.

بنابراین در عصر حاضر با رشد تکنولوژی و فناوری اطلاعات دسترسی مشتریان به شیوه های جدید، کالاهای جدید، قیمت های مناسب تر و ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان و عرضه کنندگان مستقیم کالا پیوند بهتری یافته است که این مهم باعث کاهش ریسک های خرید می شود.

لذا فناوری اطلاعات باعث شده که مشتریان از آلودگی هوا و ترافیک های شهر در امان بمانند و به سهولت در منزل خود بتوانند به یافتن کالاهای متنوع و حتی دیدن آن ها در کشورهای دیگر با استفاده از پنجره کوچکی به نام کامپیوتر و شبکه گسترده جهانی به نام اینترنت دست یابند.

ما(007kala) نیز جهت پیوستن به این تکنولوژی مدرن و رشد فناوری اطلاعات و گسترش فروش اینترنتی با بهره گیری از توان متخصصین داخلی(جمهوری اسلامی ایران) بر آن شدیم که در حیطه های تخصصی خصوصا تجهیزات پزشکی و لوازم آرایشی و بهداشتی گامی نو را در جهت اول) اشتغال زایی دوم) ایجاد بستری امن و سهل برای مشتریان و نمایش تنوع کالایی و قیمت های مناسب انجام دهیم و هر آنچه از جانب شما مشتری گرامی به عنوان پیشنهاد، انتقاد به ما اعلام گردد باعث رشد و بهبود کیفیت خدمات 007kala به شما خواهد شد.